Ankara Saç Kaynak Merkezi

Ankara saç kaynak merkezi olarak saç uzatma sistemlerinin hepsini uygulamalı olarak yapan,profesyonel yetkili kadrosu ile sizlere en iyi kaliteli hizmeti; fiyatı Ankara saç kaynak merkezi olarak sunmaktayız

Murat Akkaya saç kaynak merkezi olarak boncuk kaynak, mikro kaynak, tres, mikro jel kaynak ve kaynak için ihtiyacınız olan saç türü ham maddeleri hizmetinize sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti politikamız gereği her türlü sıhhi  önlem deneyimli personelimiz tarafından sağlanmış bulunmaktadır. Eğitimli ve dinamik personelimiz ile hizmetimizden memnun kalacağınıza güvenimiz tamdır. Kaynak ve saç uzatma tekniklerinin tamımı tarafımızca titizlikle uygulanmaktadır. Hizmet alımınız esnasında siz sadece çay veya kahvenizi yudumlayıp, güzelliğinize güzellik katacaksınız. Ankara saç kaynak merkezleri arasında en kaliteli hizmeti alacağınız tarafımızca garanti altına alınacak ve sizler de gerçek hizmetin tadına varacaksınız. Kokoş Peruk olarak Ankara üzerinde görüp görebileceğiniz en iyi saçlar bizde bulunmaktadır. Saçlarımız birinci kalite saçlardır. Aksesuar seçeneklerimiz de mevcuttur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir