Saç Kaynak

Saç Kaynak

Saç Kaynak Nedir?

Saç kaynak; kısa olan saçları hızlı bir şekilde uzatmak için yapılan bir işlemdir. Bu işlem sonunda saçlar doğal bir görünümle uzatılıp gerekli hacmin sağlanması amaçlanmaktadır. İşlemler çok uzun zamanlar almamakla birlikte; işlemi yapacak usta çok önemlidir.

Günümüzde pek çok kuaför bu işlemi yapsa da, aslen kuaförlerin değil saç kaynak merkezlerinin yapması gereken bir işlemdir.

Saç Kaynak Çeşitleri

Saç kaynak, uygulama yapım şekline ve kozmetik özelliklerine göre birden çok şekilde yapılmaktadır. Bunların başlıcası ve son teknoloji ürünü olan mikro kaynaktır. En sağlıklı yöntem olmakla birlikte kozmetik açıdan da kesinlikle belli olmamaktadır. Çeşitler:

  • Mikro Kaynak
  • Keratin Kaynak
  • Boncuk Kaynak
  • Tres Kaynak

Mikro saç kaynak; özel mikro jeli ile yapılan en doğal görünümlü işlemdir. Çok ufak saç kayıpları yaşanabilse de en sağlam ve sağlıklı yöntemdir.

Keratin saç kaynak; kuaförler tarafından uygulanan eski usul sağlıksız yöntemdir. Saçlarda kayıp, yoluk gibi  olumsuzluklar çok sıklıkla meydana gelmektedir.

Boncuk saç kaynak; en çok bilinen yöntemlerin başında gelmektedir. Çok sağlıklı ve saç kaybına kesinlikle sebep olmayan bir yöntemdir. Ancak mikro kaynak uygulamasına göre kolay düşmektedir.

Tres saç kaynak; en eski yöntemlerin başında gelmektedir. Hala kimi yerde uygulaması yapılmaktadır.

 

Mikro saç kaynak fiyatları; Kokoş Peruk olarak en uygun fiyatlar her zaman ve daima bizde. Tüm saçlarımızı görerek alabilecek ve kendinize en uygun saçı alabileceksiniz.

Ankara saç kaynak; salonları arasında en çok tutulan salon olmamızın tek sebebi her zaman işçilik ve kullanılan malzemelerin en iyilerinden seçilmiş olması. Siz de kaliteye önem veriyorsanız bize hemen ulaşın.

Kaynak saç kullananlar; belli olur mu diye soruları hep barındırırlar. Ancak özellikle mikro neredeyse hiçbir zaman anlaşılamamaktadır.

Ankara kaynak saç yapan kuaförler; aslında bu işlemi kuaförde değil de kaynak merkezlerinde yaptırmanız sizin adınıza daha iyi olacaktır.

Boncuk kaynak saç fiyatları; boncuk kaynak saç kaynak çeşitleri arasında en uygun iki üründen biridir. Siz de çok uyguna yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir